ApplicatinHotel

ApplicatinHotel

ApplicatinHotel

Reservation

هتل پارسيان همدان - نرخ اتاق
نرخ اتاق

برای رزرو نمودن اتاق در هتل پارسیان همدان می توانید از طریق مراجعه حضوری، تلفن، فکس و استفاده از ایمیل با واحد رزرواسیون ، مشخصات رزرو مورد نیاز را ارائه نموده و در نهایت پس از انجام مقدمات لازم رزرو اتاق انجام خواهد شدملاحظات:

·         واحد نرخ ها به ریال می باشد و به انها 15% سرویس و 9% مالیات بر ارزش افزوده اضافه شده است.

·         نرخ اتاقها شامل صبحانه هم می باشد.

·         رزرو اتاق برای میهمانان خارجی به صورت نقدی بوده و هتل از پذیرش هر گونه کارتهای اعتباری و چکهای شخصی معذور می باشد.

·         چنانچه هزینه اقامت و پذیرایی میهمانان خارجی بر عهده سازمان . نهاد و .... می باشد درج نوع هزینه ها از قبیل اتاق.پذیرایی ناهار.و شام . خدمات جانبی مانند لاندری . تلفن . و .... در درخواست رزرو ضروری است.

·         میهمانان محترم چنانچه سابقه اقامت در هتل پارسیان همدان را دارند در صورت امکان کد رزرو خود را در فرم پذیرش مرقوم فرمایند.

·         چنانچه تا 24 ساعت پس از تاریخ ارسال در خواست رزرو اعم از تلفن . نمابر. و الکترونیکی تاییدیه آن را دریافت نکرده اید لطفآ با واحدرزرواسیون هتل تماس بگیرید.

·         مستحضر باشید که زمان تحویل اتاق به میهمان ساعت 14 (2 بعد از ظهر) می باشد. در غیر این صورت چنانچه متقاضی تحویل اتاق زودتر از موعد مقرر هستند هزینه آن برابر مقررات محاسبه خواهد شد.

 

میهمان نوازی افتخار ماست.

 
  شماره های تماس رزرواسیون
ساعت
نظرسنجی
کیفیت ارائه خدمات اقامتی و پذیرایی هتل پارسیان آزادی را چگونه ارزیابی می نمائید؟

مطلوب
خوب
متوسط
ضعیف
نظری ندارم

وضعیت آب و هوا
اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 16
 بازدید امروز : 73
 کل بازدید : 490608
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 1.0625