ApplicatinHotel

ApplicatinHotel

Reservation1

Reservation

ApplicatinHotel

ApplicatinHotel

ApplicatinHotel

هتل پارسيان آزادي همدان - همدان، میزبان داوران شورای جهانی صنایع‌ دستی
همدان، میزبان داوران شورای جهانی صنایع‌ دستی

معاون صنایع‌دستی میراث فرهنگی همدان گفت: 14 اردیبهشت ماه، داوران شورای جهانی صنایع‌دستی به منظور بررسی جهانی شدن شهر لالجین به همدان می‌آیند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ معاون صنایع‌دستی میراث فرهنگی همدان از حضور داوران شورای جهانی صنایع‌دستی در همدان خبر داد و اظهار کرد: این سفر به منظور بررسی شرایط جهانی شدن شهر لاله‎جین به عنوان قطب سفال و سرامیک انجام می‌شود.

 

 

 


 

علیرضا قاسمی با بیان اینکه شهر لاله‎جین 14 و 15 اردیبهشت ماه میزبان مهمانانی از سازمان مرکزی و داوران بین‌المللی خواهد بود، تصریح کرد: امیدواریم با تدابیری که برای این شهر لحاظ شد، علاوه بر جهانی شدن این شهر، تولیدات هنرمندان لاله‎جین نیز برند بین‌المللی به خود گیرد.

وی به برنامه‌های میهمانان بین‌المللی لاله‎جین اشاره کرد و گفت: تیم داوری شورای جهانی صنایع‌دستی در ابتدای ورود به استان از آرامگاه بوعلی‌سینا، تپه تاریخی هگمتانه و برخی اماکن دیدنی بازدید خواهند داشت.

معاون صنایع‌ دستی میراث فرهنگی استان همدان خاطرنشان کرد: این تیم پس از همدان، از شهر لاله‎جین و کارگاه‌ها و فروشگاه‌های سفال بازدید کرده و در جلسه‎ای با حضور اعضای تشکل‌های صنایع‌دستی شرکت خواهند یافت.

وی دیدار با استاندار همدان را برنامه پایانی آنها دانست و افزود: در این دیدار ظرفیت‌های همدان در زمینه گردشگری و صنایع‌دستی بیان می‌شود تا این تیم بیشتر با توانمندی‌های این استان آشنا شوند.

قاسمی با بیان اینکه یک‌هزار کارگاه سفال در لاله‌جین فعال است، بیان کرد: تولیدات هنرمندان این شهر در 200 فروشگاه عرضه می‌شود.

معاون صنایع‌دستی میراث فرهنگی همدان یادآور شد: در روزهای 14 و 15 اردیبهشت ماه و همزمان با حضور داوران شورای جهانی صنایع‌دستی فروشگاه‌های سفال محصولات خود را با 20 درصد تخفیف به فروش خواهند رساند.

ساعت
نظرسنجی
کیفیت ارائه خدمات اقامتی و پذیرایی هتل پارسیان آزادی را چگونه ارزیابی می نمائید؟

مطلوب
خوب
متوسط
ضعیف
نظری ندارم

وضعیت آب و هوا
اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 893
 بازدید امروز : 122
 کل بازدید : 474574
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0.4844